+90 312 472 35 38

  kocakdizayn1@hotmail.com

Image

DUVAR ÇITA USTASI

Ankara'da her türlü duvar çıtası uygulama , tamir , bakım , onarım işleri için sizlere bir telefon uzaklığındayız . Deneyimli kadromuzla iç mekan dekorasyonu ve inşaatında en iyi çözümleri üretiyoruz . Ankara ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz projeler iç mekanlarda Koçak Dizayn imzasını , kalite ve konforunu en iyi şekilde yansıtmaktadır .


BENZERSİZ YAŞAM ALANLARI

Oda , salon ve koridorlarınızı benzersiz çıta tasarımlarıyla zevkinize , kişiliğinize özel kılabilirsiniz . Koçak Dizayn olarak kendiniz , aileniz ve mekanınız için en uygun seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz . Karar verilen tasarım kısa sürede uygulanarak müşteriye teslim edilmektedir .


DAYANIKLI VE ESTETİK POLİÜRETAN MALZEME

Poliüretan Duvar Çıtası sınırsız saydıdaki tasarım ve boyama seçeneği , sağlam yapısı ile güvenilir bir dekorasyon malzemesidir . Suya ve neme karşı dayanıklıdır . Uygulandıktan sonra kabarma , şişme , çatlama yapmaz . Çok uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez . Poliüretan çıta doğru ustanın elinde evinizi ya da ofisinizi gurur duyacağınız estetik , konforlu , lüks mekanlara dönüştürür .